Beysan Mutfak, Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı

menu

| .

 Search :  
 
Beysan Mutfak, Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı
 About Us | Certificates | Press | References | Human Resources | Attending Fairs | Contact
   
 
 

BEYSAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI LTD.ŞTİ.

 

     Endüstriyel Mutfak Ekipmanları sektöründe 1988 yılından itibaren süregelen tecrübemiz, üretim tesisimiz, satış mağazamız, deneyimli uzman kadromuz ile Otel, Restaurant, Pastane, Hastane, Kafeterya, Fastfood, Resmi Kurum ve Kuruluşlara proje bazında 10 kişilikten 10.000 kişiliğe kadar endüstriyel mutfak donanımları ve servis ekipmanları satış ve imalatıyla endüstriyel mutfak sektörünün yeni yüzü haline gelen firmamız her geçen gün sektörümüzün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için mevcut altyapısını ve bünyesindeki profesyonel kadrosunu sürekli geliştirmektedir.

    

     Bu nedenle hizmetlerini hızlı bir şekilde ISO normlarına uygun hale getirerek bunu belgelendirmeyi başarmıştır. Bununla yetinmeyip eksiksiz ve sonsuz müşteri memnuniyeti parolası ile yola çıkan BEYSAN MUTFAK CİHAZLARI hızlı ekonomik yedek parça temini ve güvenli teknik hizmet sistemi ile proje aşamasından montaja varan komple hizmet vermektedir.

 

     BEYSAN MUTFAK uzman ve deneyimli kadrosu ile portföyüne yeni müşteriler eklemenin yanında, müşteri gereksinim ve beklentilerini teknik servis hizmetini zamanında yapmayı mevcut ürün ve sistemleri geliştirmeyi prensip edinmiştir. Bu konuda AR-GE departmanına özen göstermektedir.


     BEYSAN MUTFAK  iş ortaklarının güvenilir, üstün kaliteli her türlü hizmete ve teknolojiye hızlı ulaşmalarını sağlayarak, is performanslarını artırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamayı bir görev olarak kabul etmiştir.

     Amacımız sektörümüzün yeniliklerini yakından takip edip, kadromuzu yenilikler konusunda sürekli bilgi ve deneyim sahibi yaparak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmaktır. BEYSAN MUTFAK yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün duayeni olmuştur.

     BEYSAN MUTFAK için hedef müşteri memnuniyetidir. Faaliyette bulunduğu tüm alanlarda proje tasarımı, proje uygulamaları ve servis hizmetleri müşteri gereksinim ve beklentilerini tam olarak karşılayacaktır.

 

     BEYSAN MUTFAK başarı ve kalite standartlarının devamında, üstlendiği projeleri

Ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun çalışarak,
Gelişmiş teknikler uygulayarak,
Kaliteli malzeme ve birinci sınıf isçilik kullanarak
Zamanında ve yüksek kalite ile bitirmeyi hedeflemektedir.

Basta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar BEYSAN MUTFAK ’ın kalite politikasını uygulamak ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

- Kaynaklarını en iyi şekilde kullanıp,

-Rekabet gücünü artırmak,

-Yeni hedefler doğrultusunda,

-Sürekli gelişim düşüncesi ile,

-Çalışanlarının gerekli eğitimini sağlayarak,

-Üstün kalitede ve güvenilir ürünlerle,

-Kanun ve mevzuatlara uygun,

-Tüketici ve müşteri memnuniyeti prensipleri ile, Üretim yapmayı ve hizmet sunmayı amaçlar.

 
Beysan Mutfak, Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı
Beysan Mutfak, Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı | Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı | Market Buzdolabı, Kasap Buzdolabı, Şaküteri Buzdolabı,